Про дні та дати: 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми


Внаслідок російської агресії тисячі українців змушені були покинути Україну та вирушити за кордон у пошуках безпечного місця проживання.

Жінки з дітьми на руках залишили свої домівки, у більшості випадків, не маючи при собі засобів для існування. У пошуках роботи та покращення соціального становища наші громадяни можуть стати жертвами злочину та постраждати від торгівлі людьми. Наразі, продовжують існувати безліч злочинних угрупуваннь, що досить часто скористуються уразливим становищем сотень і тисяч людей. Вони можуть обманом, шантажем або насильством обмежити свободу жертви та примусити до трудового або сексуального рабства.

Здавалося б, людство давно забуло про явище работоргівлі, яке більшість з нас асоціюють з давньою та середньовічною історією – кріпацтвом, «чорним рабством» та іншими подібними явищами. Проте, як свідчать факти, работоргівля людьми є цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя. Ця проблема має глобальний характер, адже постраждати від торгівлі людьми може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку.

Про дні та дати: 30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми, фото-1

Управління ДМС у Сумській області

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *