У Сумах поховали захисника України Сергія Литвинова


У Сумах поховали захисника України Сергія Литвинова

У Сумах провели в останню путь солдата Сергія Литвинова, який помер 31 липня за місцем несення служби. У червні йому виповнилося 43 роки. Прощалися з військовим на Алеї слави Баранівського кладовища, пише Суспільне.

Майже кожного дня у нашому місті відбуваються поховання, говорить головна спеціалістка відділу у Сумській області Міністерства у справах ветеранів Олена Вакуленко. “Залишаються дружини, діти, матері плачуть. І це дуже страшно, втрачати наших героїв. Майже кожного дня в області ми чуємо про загиблих земляків. Дуже сумно і щиро співчуваємо родині загиблого захисника”, — сказала жінка.

Щоб провести в останню путь та вшанувати пам’ять військового, зібралися близькі, рідні та побратими покійного. Руслан Флорчук говорить: Сергій Литвинов за покликом серця захищав свою державу в лавах збройних сил України.

“Рядовий Литвинов Сергій Володимирович проходив службу у ЗСУ на посаді гранатометника спеціальної роти. 31 липня 2022 року він помер, виконуючи обов’язки, щодо захисту держави”, — розповів начальник групи морально-психологічного забезпечення Сумського міського центру комплектування Руслан Флорчук.

В останню путь провели Сергія Литвинова з усіма військовими почестями. Чин похорону відбувся у Свято-Воскресенському кафедральному Соборі, а спочиватиме воїн на полі почесних поховань, — Алеї слави Баранівського кладовища.

Авторка — Катерина Іваненко

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *