Особливості виділеного серверу

Як і багато інших нових власників сайтів, ви, ймовірно, обрали віртуальний хостинг, коли вперше запустили свій сайт. Зрештою, це найдешевший варіант, а бюджет має велике значення. Однак у міру зростання вашого сайту важливо знати, коли потрібно перейти на щось більш суттєве. Існує безліч варіантів, і ви, можливо, замислювалися над тим, що таке виділений сервер (dedicated server) — і навіщо він вам потрібен?

Відповідь лежить в площині причин, з яких ви хочете зробити апгрейд в першу чергу. Наприклад, ви можете мати справу з негайним зростанням трафіку або очікувати його зростання в найближчому майбутньому. Виділені сервери ідеально підходять для цього, разом з їх потужними розширеними функціями безпеки та потенційним позитивним впливом на час завантаження сторінок.

Що таке виділений сервер?

Хостинг на виділеному сервері по суті означає, що ваш веб-сайт має власний сервер у повному розпорядженні. Він пропонує величезну потужність і гнучкість, але зазвичай має високу ціну. Тому важливо провести дослідження, перш ніж вирішити придбати цей тип плану.

Наприклад, більшість веб-сайтів починають роботу з планом віртуального хостингу, але незабаром перевищують ліміти цього дешевого тарифного плану. Ваші варіанти тут можуть включати оновлення до віртуального приватного сервера (VPS) або виділеного сервера. Ви самі повинні зважити різні варіанти.

Особливості виділеного серверу

Чим відрізняється виділений сервер від інших типів хостингу?

Як ви, можливо, знаєте, віртуальний хостинг зберігає ваш сайт на сервері з потенційно сотнями інших. Для особистих блогів або дуже невеликих компаній цього варіанту достатньо. Однак це не найкращий варіант для продуктивності, і ви також втрачаєте гнучкість, оскільки не можете налаштувати щось самостійно (оскільки вам доведеться ділитися з іншими).

З іншого боку, VPS надає вашому сайту власний простір, відокремлений від інших сайтів, при цьому ви все ще користуєтеся одним сервером. Оскільки ваш сайт заблокований від інших користувачів, його продуктивність, ймовірно, буде більш стабільною. Ви також отримуєте трохи більше гнучкості, коли справа доходить до того, як налаштований ваш сервер.

Ці типи планів можуть запропонувати вам необхідну швидкість за нижчою вартістю, ніж виділений хостинг, і являють собою хорошу золоту середину для тих, хто хоче оновитися.

Хостинг виділеного сервера — це план вибору, якщо вам потрібна максимальна потужність за ваші гроші. Однак, як і слід було очікувати, недоліком є вартість, і деякі з них досягають трішки великих цифр на місяць. На щастя, до того часу, коли вашому веб-сайту знадобиться такий сервер для обробки трафіку, він цілком може того вартувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *