[ad_1]

Близько семи десятків спортсменів прийшли 22 серпня на озеро Чеха аби взяти участь у чемпіонаті міста Суми з плавання на відкритій воді. Учасники від 2016 до 2005 років народження представляли дві дитячо-юнацькі спортивні школи – ДЮСШ «Динамо» та ДЮСШ №1, пише Суспільне.

Вероніка Калюжна та її мама Яна прийшли взяти участь в змаганнях. Яна розповіла, що її донька займається плаванням рік. «Плавання – це наше хобі. Ми від нього стаємо здоровішими. Ми від нього отримуємо задоволення, як від спорту», — розповіла мама учасниці змагань Яна Калюжна.

«Мені плавання більше подобається. Я плаваю, я знаю багато стилів. Вмію пригати з тумбочки, з бортика», — розповіла учасниця змагань Вероніка Калюжна.

Протягом шести років займаються плаванням сестри Марія та Катерина Кравченки. Говорять, все починалось спонтанно: «У нас були проблеми зі здоров’ям і ми пішли на плавання. А потім нам сподобалось і ми займаємося професійно плаванням».

З чого починали змагальний день розповів головний суддя змагань Дмитро Гончаренко: «Сьогоднішній день наш починає стометрова дистанція. Плавання сто метрів вільним стилем. І друга дистанція – 500 метрів вільним стилем. Це програма сьогоднішнього дня змагань».

У першому запливі на сто метрів серед наймолодших дівчат Вероніка Калюжна виборола «золото». Марія Кравченко виграла 500 метрів у дівчат 2011 року народження. Її сестра Катерина програла їй чотири секунди й фінішувала зі «сріблом».

Усього юнаки та дівчата розіграли 14 комплектів медалей. 23 серпня відбудуться запливи на три, п’ять та сім з половиною кілометрів.