Олександр Лисенко: Віра – важливий фактор на шляху до нашої Перемоги!


Олександр Лисенко: Віра – важливий фактор на шляху до нашої Перемоги!, фото-1

У Сумах провели Молитовний сніданок на честь Воскресіння Христового.

Спільну молитву виголосили очільник громади Олександр ЛИСЕНКО, керуючий справами виконавчого комітету Юлія ПАВЛИК, представники влади громади, депутатських фракцій, різних релігійних громад.

«Молитовні сніданки вже є певною традицією. За покликом, бажанням, ініціативою ми збираємося разом, спілкуємося, молимося за мир в Україні. Віра – важливий фактор на шляху до нашої Перемоги! Тому не забуваймо просити Божої допомоги, молитися та вірити!» – наголосив очільник Сумської міської ТГ Олександр Лисенко.

Як зазначив прессекретар Сумської єпархії ПЦУ Павло СУШИНСЬКИЙ, сьогодні, як ніколи, важливо прочитати слово Боже, поспілкуватися, помолитися разом за Сумщину, за Україну і за Перемогу.

На Молитовному сніданку присутні зачитали останні два розділи Євангеліє від Іоана Богослова про Воскресіння Ісуса Христа, його явлення жінкам-мироносицям та святим апостолам.

За словами голови депутатської фракції «ВО «Батьківщина» Анатолія САГАЧА, усі політичні сили, релігійні конфесії наразі об’єднані заради спільної мети – Перемоги.

Член депутатської фракції політичної партії «Європейська Солідарність» Володимир ЧЕПІК, який перебуває в лавах ЗСУ, наголосив, що в наш час духовна єдність є вкрай важливою як і для військових, так і для цивільних українців.

Очільник громади прочитав «Молитву за Суми», а завершили зустріч учасники зібрання спільним виголошенням молитви «Отче наш».

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *