Сумським керівникам закладів охорони здоров’я та освіти нагадали план дій у нештатній ситуаціїСумським керівникам закладів охорони здоров’я та освіти нагадали план дій у нештатній ситуації

Під головуванням в. о. міського голови Михайла БОНДАРЕНКА відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі керівників структурних підрозділів міської ради, медичних установ і закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста з питання порядку дій при виникненні нештатної ситуації.

«Головне – зберігати спокій, бо від виваженості ваших дій буде залежати безпека ваших підлеглих і безпека тих людей, за яких ви відповідаєте, – це і діти, і пацієнти лікарень. Звертаю увагу на те, що за заходи цивільного захисту на установах і організаціях відповідають безпосередньо їхні керівники, – зауважив Михайло Бондаренко. – Сьогодні ми маємо зберігати спокій і не допускати паніки, але бути готовими до будь-якого розвитку подій. Я вкотре звертаюсь до усіх з проханням не довіряти не перевіреним джерелам інформації».

Під час зустрічі обговорили питання оповіщення, зокрема Михайло Бондаренко наголосив на необхідності забезпечення закладів соціально-гуманітарної сфери радіоприймачами.

Говорили також про планові завдання, які на даний час стоять перед керівниками установ і закладів у питанні цивільного захисту, питання удосконалення методів взаємодії та відпрацювання алгоритму дій у надзвичайній ситуації в закладах освіти, медицини та з іншими суб’єктами господарювання, надали відповіді на питання керівників, довели до їхнього відома план евакуації населення з окремих районів міста.

За результатами комісії ТЕБ і НС Михайло Бондаренко доручив начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Артуру ПЕТРОВУ надати керівникам медичних установ і закладів освіти методичні рекомендації щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайної ситуації і провести заняття з цивільного захисту на кожному з об’єктів.

Источник: 0542.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *